4925
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
23.06.2012
eklendi
Reklam

İkiz At Besleme Resmi :

İkiz At Besleme
İkiz At Besleme Oyunu Oyna
İkiz At Besleme Favorilerine Ekle
İkiz At Besleme Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  İkiz At besleme oyunu, fare yardımıyla oynanmaktadır. Oyun yüklendikten sonra play tuşuna basınız. Ekrana ikiz ama farklı güzel atlarımız gelecektir. Karınları oldukça aç, bir an önce onları yem ve su vereceksiniz. Eğer süre içerisinde ikiz atların üst kısmında çıkan resimdekileri vermezseniz huysuz ve hırçın bir atlar olurlar. Tek yapmanız doğru seçim yaparak diğer bölümlere geçebilirsiniz. Atlar insanların çağlardan beri dostları ve taşıma araçları olmuştur. At beslemek ve büyütmek emek isteyen zor bir işdir. Atlar en sağdık arkadaş ve yoldaş olmuştur. Atların en çok gözleri dikkatimi çeker, sanki her şeyi bilir ve sana anlatacakmış gibi bakar. atları hep sevdim, yeri geldi bindim, düştüm ama hep at beslemeyi binmeyi çok sevdim. İkiz At Besleme. Sende yeni oyunlar oyna.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


at oyunları , ikiz atlar oyunu , besleme oyunları oyna , İkiz At Besleme oyna ,
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+