4798
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
02.07.2012
eklendi
Reklam

Yokuş Aşağı Hamster Yuvarlama Resmi :

Yokuş Aşağı Hamster Yuvarlama
Yokuş Aşağı Hamster Yuvarlama Oyunu Oyna
Yokuş Aşağı Hamster Yuvarlama Favorilerine Ekle
Yokuş Aşağı Hamster Yuvarlama Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yokuş Aşağı Hamster Yuvarlama oyunu yüklendikten sonra, play tıklayın. Close seçeneğinden level biri seçin. İleri tuşunu tıklayın yarış başlasın. Engelleri geçmek için boşluk tuşunu kullanın, şirin hamster zıplasın yanmasın yoluna devam etsin. Güzel şirin fare oyununun da kelebekleri topla puanları al, bir sonra ki bölüme geç. En güzel yarış oyunları bizimle oyna. Değme o zaman keyfine arkadaşlar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+