5782
kez oynandı
./5
puan
kategori
Yetenek Oyunları
13.07.2012
eklendi
Reklam

Balon Çocukları Şişir Resmi :

Balon Çocukları Şişir
Balon Çocukları Şişir Oyunu Oyna
Balon Çocukları Şişir Favorilerine Ekle
Balon Çocukları Şişir Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yeni güzel bir yetenek oyunu. bu güzel oyun fare yardımıyla oynamakta olup, el becerinizi ve mantığınızı kullanacaksınız. Balonların uçlarında bulunan çocukları toplu bir şekilde uçurmanız gerekmektedir. Çok çocuk uçurmak puan ve level demektir. Fare yardımıyla karışık şekilleri birleştirmeniz yeterli. Bir labirente benzeyen şekilleri zekanla düzelt oyunun galibi ol. Sende bize katıl gülmek ve eğlenmek için. Süper en yeni Türkçe oyunları bizimle daha farklı. Yetenek siz siniz, biz yetenek içerikli oyunları sadece sunarız. Bütün çocuklar yeteneklidir. İyi eğlenceler çocuklar. Balon Çocukları Şişirme oyunu oyna hadi.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Yetenek Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+