4607
kez oynandı
./5
puan
kategori
Yetenek Oyunları
20.07.2012
eklendi
Reklam

Çiçek Bal Arısı Avı Resmi :

Çiçek  Bal Arısı Avı
Çiçek  Bal Arısı Avı Oyunu Oyna
Çiçek  Bal Arısı Avı Favorilerine Ekle
Çiçek  Bal Arısı Avı Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yaz geldi bahçelerimiz çiçekleri açtı, arılarda işlerini daha çok hızlandırdı, bal yapmak için çiçek bahçelerini geziyor hiç durmadan. Yeni iç açıcı arı oyunu oynamak için oyunun yüklenmesi bekleyin, daha sonra cici sevimli kız ve kedi bahçede gezmeye gidiyorlar, arı avı için malzemeleri de yanlarında. Kendilerine arı avcısı diyorlar bakalım kaç arı toplayacaklar. Fare yardımıyla açı vererek arıları avlayacaksın. İyi zamanla yapmazsanız ayağınız takıla bilir, bakalım sevimli kahramanlarımızla başarınız ne olacak. İyi eğlenceler yetenekli akıllı süper zeki çocuklar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Yetenek Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+