4594
kez oynandı
./5
puan
kategori
Zombi Oyunlar
23.07.2012
eklendi
Reklam

Cesur Asker Zombi Avı Resmi :

Cesur  Asker  Zombi Avı
Cesur  Asker  Zombi Avı Oyunu Oyna
Cesur  Asker  Zombi Avı Favorilerine Ekle
Cesur  Asker  Zombi Avı Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Cesur bir asker, şehir içine girmek isteyen zombileri yok etmek için , zombi avına başladı. Oyun yüklendikten sonra play tuşuna basınız, fare yardımı ile zombiler nişan alarak onları yok ediyorsunuz. Süreli ve sayılı bombalarınız var, çok dikkatli olun çocuklar. Her bölüm kendi içinde zorlaşıyor, iyi zombi avlanmalar. En yeni zombi oyuu oyunlar-9 da oynanır.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Zombi Oyunlar buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+