8373
kez oynandı
./5
puan
kategori
Bilgi Oyunları
26.07.2012
eklendi
Reklam

Atasözlerimizi Bilme Resmi :

Atasözlerimizi Bilme
Atasözlerimizi Bilme Oyunu Oyna
Atasözlerimizi Bilme Favorilerine Ekle
Atasözlerimizi Bilme Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Trt çocuk kanalının en çok sevdiğim yanı öğretici oyunları da çocuklara sunuyor. Yeni oyun atasözlerimizi bilme oyunu, boşlukları doldurun, enter tıklayın. Hadi bakalım süre içinde kaç soruyu bileceksin. Biraz bilgilerimizi güncelleyelim çocuklar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Bilgi Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
zeynep (05.07.2014) demiş ki ;
hiç beğenmedim

@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+