4860
kez oynandı
./5
puan
kategori
Komik Oyunlar
30.07.2012
eklendi
Reklam

Kaçık Mr Bean Resmi :

Kaçık Mr Bean
Kaçık Mr Bean Oyunu Oyna
Kaçık Mr Bean Favorilerine Ekle
Kaçık Mr Bean Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Kaçık Mr Bean yeni çıkan oyunu ile beraberiz. Çılgın, deli, kaçık, aptal, aptal kelimelerin hepsi adama yakışıyor, yeni macerasında en yüksek fitten düşerek küçük bir ayı oyuncağını yakalamaya çalışıyor. Düşerken sert iniş yapmasını engellemek için bizler balon, şemsiye gibi uçmasını sağlayacak objeleri tutunmasını sağlayın. Bu yumuşak inişi sağlamak için yönlendirmek bize düşüyor. Sağ selim evine gönderelim bu kaçık adamı arkadaşlar. Eğlenceli komik oyunlar tek gerçek dost siteniz oyunlar 9 da oynanır.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Komik Oyunlar buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+