3161
kez oynandı
./5
puan
kategori
Giydirme Oyunları
01.08.2012
eklendi
Reklam

Ebediyen Arkadaşlar Giydir Resmi :

Ebediyen Arkadaşlar Giydir
Ebediyen Arkadaşlar Giydir Oyunu Oyna
Ebediyen Arkadaşlar Giydir Favorilerine Ekle
Ebediyen Arkadaşlar Giydir Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yeni güzel farklı harika bir giydirme oyunu. dostlukları baki kalan, arkadaşlık kıymeti bilen herkes için şunu söylemek lazım ebedi değiliz ama arkadaşlıklar ebedi olabilir. Giydirme oyunumuzun ana teması sonsuza dek dost kalan üç arkadaşın macerası için onları güzel bir elbise giydirelim. Sıra ile çocukları giydirelim, akşam ki maskeli baloya katıla bilsinler. En güzel oyunlar-9 harika çocuk oyunları ile güncellenmeye devam ediyor.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Giydirme Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+