4571
kez oynandı
./5
puan
kategori
Komik Oyunlar
17.08.2012
eklendi
Reklam

Bayram Şeker Canavarı Resmi :

Bayram Şeker Canavarı
Bayram Şeker Canavarı Oyunu Oyna
Bayram Şeker Canavarı Favorilerine Ekle
Bayram Şeker Canavarı Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yeni süper şeker oyunu ile yeniden beraberiz arkadaşlar.Şeker canavarımız harika şekerleri, jelibonları ve diğer şekerleri sarayına götürmek için yolların üzerindeki bütün şekerleri toplamsı gerekiyor. Biri birinden tatlı, çikolata, şeker var. Onları yiyerek şeker canavarın sarayına gideceksiniz. Oyun yüklendikten sonra play seneğine basınız, fare ile canavarımızı şeker toplarının üzerinde zıplatarak her bölümde 6 tane şeker toplamız gerekiyor. Bayram şekeri canavarımızı sakın düşmeyin, yoksa oyun da canınız yanar. Bayram şekerleri çok yüksekte olduğu için fare ile canavarı çok yüksek zıplatın diyoruz, bol bol şeker toplama oyunu. Bayram şekeri oyunu ile bütün çocukları şeker boğduk bugün. Yeni bayram oyunları ile beraber olmaya devam edeceğiz. En iyi oyunlar9 sizleri çok seviyor. Yeni oyunlar9 komik oyunlar ile yeniden beraber olacaktır.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Komik Oyunlar buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+