9390
kez oynandı
./5
puan
kategori
Yemek Oyunları
21.08.2012
eklendi
Reklam

Okul Kantini İşlet Resmi :

Okul Kantini İşlet
Okul Kantini İşlet Oyunu Oyna
Okul Kantini İşlet Favorilerine Ekle
Okul Kantini İşlet Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Merhaba oyunlar9 sakinleri. Yeni bir oyun ile karşınıza geldik. Oyunun açıklamasına geçmeden önce lütfen oyunlarımızı facebook.com ve twitter.com gibi sosyal profilleriniz de paylaşın. Geçelim şimdi açıklamamıza play butonu ile oyunu başlatıyoruz. Karşımıza gelen öğrencilere istedikleri menüyü en kısa zamanda vereceksiniz. Süre öğrencilerin yanındaki pembeli beyazlı çubuklarda vardır. Bu sayede para kazanıp bölüm atlayacak ve yüksek skorlar yapabilirsiniz. Oyunlar-9.gen.tr ekibi ilginiz için Teşekkür eder.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Yemek Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+