4404
kez oynandı
./5
puan
kategori
Robot Oyunları
28.08.2012
eklendi
Reklam

Robot Top Resmi :

Robot Top
Robot Top Oyunu Oyna
Robot Top Favorilerine Ekle
Robot Top Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yeni süper robot top oyunu ile beraberiz oyun9 da arkadaşlar. Oyun yüklendikten sonra,play butonuna basınız. Robot fabrikasının kapısını tıklayın, Kafasını koparılan robot çöp kutusuna kollandıktan sonra bir top gibi engelleri fare yardımı ile geçecek. Oyun fare ile oynanmaktadır.çok bölümlü olup hedefe ulaşmak için 3 düğmeli elektrikli olan düğmeleri tıklayın, robot top hareket edecektir. eğlenceli yeni robot oyunu ile iyi eğlenceler arkadaşlar. En yeni Türkçe oyunlar-9 bol şans diler sizlere.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Robot Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+