5783
kez oynandı
./5
puan
kategori
Yemek Oyunları
02.09.2012
eklendi
Reklam

Pony Süslü Şeker Dekoru Resmi :

Pony Süslü Şeker Dekoru
Pony Süslü Şeker Dekoru Oyunu Oyna
Pony Süslü Şeker Dekoru Favorilerine Ekle
Pony Süslü Şeker Dekoru Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yemek oyunlarından dekor ve süsleme işlemi yapacağımız oyun yüklendikten sonra, play deyin. atın üzerine renkli şeker at malzemelerini yerleştirin. Rengini, pasta üzerine koyacağınız yeri ayarlamayı da unutmayın. İyi eğlenceler çocuklar. Yeni oyunlar ile görüşmek için oyunlar-9.gen.tr de olalım.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Yemek Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+