4707
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
09.09.2012
eklendi
Reklam

Uçan Renkli Şekerler Resmi :

Uçan Renkli Şekerler
Uçan Renkli Şekerler Oyunu Oyna
Uçan Renkli Şekerler Favorilerine Ekle
Uçan Renkli Şekerler Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun yüklendikten sonra, renkli şirin yüzlü şekerler sizi karşılıyor. Şeker oyunumuz kırk bölümden oluşmaktadır. Dikkat ve beceri isteyen süper patlatma oyunu oynarken zamanın geçmesini hiç anlamayacaksınız. Yeni türke oyunlar-9 güncellenmeye devam edecek. Uçan Renkli Şekerler sizinle oynansın.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+