4061
kez oynandı
./5
puan
kategori
Araba Oyunları
10.09.2012
eklendi
Reklam

Kızgın Doktorlar Resmi :

Kızgın Doktorlar
Kızgın Doktorlar Oyunu Oyna
Kızgın Doktorlar Favorilerine Ekle
Kızgın Doktorlar Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Kızgın doktorlar iş başında, çok stresli bir iş olan doktorluk mesleği oldukça zor iş. Hele ki hastanelerin acil servisleri böyledir. Bazen delirmiş doktor görmek çok mümkün. Doktorlar delirdiği gibi kızgın hasta ve yakınları daha beter haldeler. Hasta hakları kadar doktor hakları vardır, ama maalesef Türkiye'de haklar ezilmek içindir. Hangi konuda olursa olsun kızgın, deli çok doktor vardır. Sinirlerine hakim olmak kadar erdem sahibi olmak gerekir. Bu dönemde çok kişi esas mesleklerini yapmazlar, Bazı kişiler üstüne vazife olmayan işlere kalkışır, param var ben ne istersem yaparım mantığı ile hareket eden çeşit çeşit doktorlar var. Ben şahsen tanıdığım ve keşke hiç tanışmasaydım dediğim, aynı mekanda çay içtiğime binlerce kez lanet ediyorum. Öyle insanı tanımış olduğum için kin ve nefret duygularım bütün diş doktorlarına karşı oluştu. Beyaz gömlekli kendini insan sanan, havalara giren, kul hakkı bilmeyen, aç gözlü paragöz insan tanımış olmaktan kendimi kınıyorum. Şimdi koltuğunda huzur içinde gerçek anlamda gerçek işi ile mi? uğraşıyor, yoksa sanal alemde karı kız peşimde parasını mı konuşturuyor soruyorum? Yoksa kazık attığı ortağım diye bütün arkadaş çevresinde lanse ettiği şahsın helal parası ile mi yiyor? Yoksa kaçırdığı paralar ile ailesine yalan söyleyen kendini bilmez kişi şimdi hangi paralar ile işler kurdu? Neyse bu bir hikaye veya masal yada gerçek dünyadan bir kesit.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Araba Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+