8848
kez oynandı
./5
puan
kategori
Zombi Oyunlar
02.10.2012
eklendi
Reklam

Tüfekli Zombi Avı Resmi :

Tüfekli Zombi Avı
Tüfekli Zombi Avı Oyunu Oyna
Tüfekli Zombi Avı Favorilerine Ekle
Tüfekli Zombi Avı Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  büyük bir zombi kuşatması içimde kalmış olduğunuz için, onları tüfeğiniz ile avlamamız gerekiyor. Tam bir keskin nişancı gibi zombileri avlayın. Oyun yüklendikten sonra, fare yardımı ile ateş etmeye başlayın. İyi nişan almanız gerekiyor, oldukça çoklar, bol şanslar. Tüfekli Zombi Avı oyunu oyna.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Zombi Oyunlar buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+