5334
kez oynandı
./5
puan
kategori
Savaş Oyunları
08.05.2012
eklendi
Reklam

1912 Hava Savaşı Resmi :

1912 Hava Savaşı
1912 Hava Savaşı Oyunu Oyna
1912 Hava Savaşı Favorilerine Ekle
1912 Hava Savaşı Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun açıldıktan sonra karşımıza play yazısını tıklıyoruz. Oyun fare yardımıyla oynanıyor. Farenin sol tuşu ile de karşıdaki uçaklara ateş ediyorsunuz. Savaşın sonunda hava alanına ineceksiniz. 1912 yılında hava savaşlarından esinlenmiş bir hava savaş oyunudur. Oyunlar9 Özgün kendi açısından oyunları değerlendiren, verimli olabilecek fikir ve düşünceleri olan herkesten görüş alan bir felsefeye sahip bir kurumdur. Özgür düşünen, akıllı çocukların buluşma noktası olmuştur. Yeni yüzü ve yeni oyunlarıyla oyunlar-9.gen.tr hizmete devam ediyor.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Savaş Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+