3983
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
09.05.2012
eklendi
Reklam

Mini Küp Kafa Resmi :

Mini Küp Kafa
Mini Küp Kafa Oyunu Oyna
Mini Küp Kafa Favorilerine Ekle
Mini Küp Kafa Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun açıldıktan sonra playa tıklayın. C tuşuna basarak oyun başlıyor. sonraki levellerde oyun zevkli ve zor bir hale geliyor. Oyunda küplerin beyaz yumurtaları kırması gerekiyor. Oyunun hangi tuşlarla oynanacağı içerisinde grafiklerle belirtiliyor. X tuşu zıplamaya c tuşu küpü atmaya ve bunun yanında yön tuşları ile oynanıyor. Oyunlar9 sitesi güncellenmeye devam edecek.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+