4312
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
14.05.2012
eklendi
Reklam

Kırıcı Kuşlar Resmi :

Kırıcı Kuşlar
Kırıcı Kuşlar Oyunu Oyna
Kırıcı Kuşlar Favorilerine Ekle
Kırıcı Kuşlar Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  O yüklendikten sonra, play tuşunu tıklıyorsunuz. Gelen ekran da kuş sizi yönlendiriyor. Levellı bir oyundur. Oyuna birinci levellı başlıyorsunuz. Ekrana gelen Go yazısını tıklıyorsunuz oyun başlıyor. Fare yardımıyla oynanıyor, delici kuşların kaçmak için bazı eşyaları var. Ekranın alt kısmında görünüyor. Oyunda lazım olan aracı oradan tıklıyorsunuz. Kuşlar, kırdıkları yerden exsıt yazan kapıdan kaçıyorlar. Levelları oynayarak atlıyorsunuz. Her aşamada kaçmak için kuşların yardımcı eşyaları oluyor. Hapishane den kaçmak için kuşlarımız hınzır düşüncelerle sahipler. Oyun eğlenceli ve güzel. Hapisten kaçmak için kuşlarımıza az yardım edelim. Kırıcı Kuşlar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+