5339
kez oynandı
./5
puan
kategori
Zombi Oyunlar
16.05.2012
eklendi
Reklam

Şeytan ve Periler Resmi :

Şeytan ve Periler
Şeytan ve Periler Oyunu Oyna
Şeytan ve Periler Favorilerine Ekle
Şeytan ve Periler Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun yüklendikten sonra play game yazısını tıklıyoruz. Kırmızı şeytan ekrana geliyor ileri ok tuşunu tıklıyorsunuz. Oyun levellı bir oyundur. Oyuna birden başlıyorsunuz. Fare yardımıyla şeytanı perilerin üzerine atış yapıyorsunuz. Oyunda size verilen haklarla atışları yapıyorsunuz. Şeytan ve peri oyununda yanlış atışları yeniden yapabiliyorsunuz. Yarım saat şeklindedir. Atışlar doğru olursa leveller çok hızlı atlanır. Güzel eğlenceli bir oyun. Melek ve şeytanlar, iyiler ve kötüler, akıllı ve akılsızlar eşleşmeleri bize çok şeyleri anlatır. Bizler iyilerin kıymetini bilelim ki hayat daha güzel olsun. Oyunlar-9 her geçen gün daha güzel atak olmaya devam ediyor. Şeytan Ve Periler.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Zombi Oyunlar buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+