5345
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
23.05.2012
eklendi
Reklam

Ayşem Ve Çocuklar Resmi :

Ayşem   Ve  Çocuklar
Ayşem   Ve  Çocuklar Oyunu Oyna
Ayşem   Ve  Çocuklar Favorilerine Ekle
Ayşem   Ve  Çocuklar Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun yüklendikten sonra, yazıyı tıklayın, oyunu oynamak için bize yardımcı olacak fare ile sıçramak isteyen çocuklara yardım edeceğiz. Çocuk bahçesine Ayşem, arkadaşlarıyla eğlenmeye, güzel bir gün geçirmeye gelmişlerdir. Bol bol sıçramak için de trambolin üzerinden karşı tarafa geçmek istiyorlar. Bütün çocuklar sıçramayı başarmışlarsa bir sonraki levella geçmişlerdir. Güzel oyunlar oyunlar-9.gen.tr dir. Ayşem Ve çocuklar

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+