7065
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
26.05.2012
eklendi
Reklam

Horlayan Fili Uyandır Resmi :

Horlayan Fili Uyandır
Horlayan Fili Uyandır Oyunu Oyna
Horlayan Fili Uyandır Favorilerine Ekle
Horlayan Fili Uyandır Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun yüklendikten sonra, sevimli filimiz ekrana gelecektir. Menüden oyunun ilk aşaması biri seçin ve oyununuz açılsın, fare yardımıyla kuş, zebra, inek gibi mini hayvanlar uyuyan fili dokunarak uyandıracaklar. Dikkat etmeniz gerek açıları ve zıplamaları iyi hesaplayın. Hayat hesap, kitap devri çocuklar bunu sakın unutmayın, bir gün gelir o hesap size bir kapı açar yada kapatır. İnsan oğlu yaşadığı sürece birileri tarafından uyutulmaya çalışılır yada onun gözünü açmaya çalışır. Bazılarımız kendini bir şey sanır, her işten anladığını sanarak bütün hayatını bunun üzerine kurar, ta! ki karşısında ki ona uyuduğunu ve bir şeyden anlamadığını söylemesiyle hayatı allak bullak olur, ne yapacağını bilemez kudurmuş bir köpek gibi her yere saldırır kendisini yer bitirir. Çünkü artık kış uykusundan uyanmıştır ama artık çok geç olmuştur. Bir ömür dost bildiğiniz biri bir gün size kazık atarsa bilin ki siz kış uykusundan yenice uyanmışınızdır. Kaybeden olmak istemiyorsanız hayatta ve oyun da kazanmak için doğru ve dürüst yaşayın. Horlayan fil olmak istemiyorsanız bir an önce uyanın. Oyunlar-9 gümbür gümbür tepeye çıkacaktır, iyi oyunlar. Horlayan Fili Uyandır.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+