4441
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
31.05.2012
eklendi
Reklam

Aborjin Balon Avı Resmi :

Aborjin Balon Avı
Aborjin Balon Avı Oyunu Oyna
Aborjin Balon Avı Favorilerine Ekle
Aborjin Balon Avı Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yeni güzel bir balon patlatma oyunuyla beraberiz. Oyunun hikayesi Aborjin halkının yaşadığı ormanda geçiyor. Kendi gelenek ve görenekleriyle yaşayan bu halk yıllarca köle olarak eziyet gördü İngilizler'in elinde. Bizim oyunumuz bu yerlilerin özgürce yaşadığı orman da geçiyor. Oyun yüklendikten sonra play tuşuna basıyor, fare yardımıyla oyunu kontrol ediyorsunuz. Küçük Abojin Orman da balon avına çıkmış. Renkli balonları avlamak için fare ile oka iyi bir açı verilerek balonları avlıyorsunuz. Başarılı oldukça hediyeleri ve levelleri alıyorsunuz. Her insan kendi topraklarında özgürce yaşamalı, kendi kültür ve görenekleriyle yaşamaları gerekli. Mutlu yaşamalarını insan oğlu sağlamakla görevlidir. Afrika da bir çok halk özgür değil, yaşamları çok kötü, çocuklar aç ve hasta. Bazıları da çocuk asker olmuş adam öldürüyor, sanki savaş oyunu oynuyor belki farkında değil bu kötü durumdan. Çocuklar oyun oynamayı bilmedikten sonra, hiç bir zaman mutlu olamazlar. Çocuklar lütfen ekmekleri, yiyecekleri sokağa atmayın, onun yerine bir küçük çocuğu sevindire bilirsiniz. Bir balon bütün çocukların sevdiği ve oynadığı bir güzel oyun. Farklı ve güzel çocuk oyunlarıyla yenilenmeye devam ediyoruz. Bütün çocuklar çiçektir, oyunlar-9 da ki çocuklar güzel kokan birer çiçektir, iyi oyunlar çocuklar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+