4558
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
08.06.2012
eklendi
Reklam

Dalda Küçük Ayı Resmi :

Dalda Küçük Ayı
Dalda Küçük Ayı Oyunu Oyna
Dalda Küçük Ayı Favorilerine Ekle
Dalda Küçük Ayı Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun yüklendikten sonra, contune yazısını tıklıyorsunuz. yön tuşlarıyla oyun oynanmaktadır. Dalda ki küçük ayı oyunu bir beceri oyunudur. Ormanda yaşayan ayılar en çok bal yer, küçük ayımız da kendi başına ağaca çıkamıyor, dalların arasında tırmanmak çok zor biz ona yardım edelim. Aç kalmasın ayıcık. Dünya da iki tür ayı var, biri orman da yaşar biri şehir de malesef. Dünyamız kötülerin çoğaldığı bir yer oluyor, kimse kimseye güvenemez oldu, her an her şey başımıza geliyor, iyilerin dünyası küçüldükçe küçüldü, aç gözlü insanlar etrafı sardıkça ayılaşma da başladı. Bazen sabah kalktığım da neden diyorum kötülük çoğaldı, iyilikler bitti, bir küçük iyi bir davranış neleri halletmez ki, yeter ki bir adım atmayı bilen olsa neler değişmezdi dünyada. Hak edene yardım edeceksin, etmeyene yapmayacaksın ama malesef iyileri kötüleri bilemiyorsun. İnsan oğlu çığ süt emmiş lafı ne kadar doğru bizim dünyamızda. Çivisi çıkmış dünyanın ayıları da durmadan çoğalıyor. Emek hırsızı, ekmek hırsızı gün geçtikçe çoğalıyor buna dur diyen kimse yok, hey orada kimse yok mu? Bir duyan varsa ayılara dur deyin artık. Şimdi susuyorum iyi günler.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+