7389
kez oynandı
./5
puan
kategori
Komik Oyunlar
10.06.2012
eklendi
Reklam

Çok Sesli Atlar Resmi :

Çok Sesli Atlar
Çok Sesli Atlar Oyunu Oyna
Çok Sesli Atlar Favorilerine Ekle
Çok Sesli Atlar Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yeni cici, komik, sesli bir oyunla beraberiz. Hayvanların sesleri, suskun kalmış insanlarında sesleri olabiliyor. Çok sesli atları dinlemek için bir tık fare yapın sesleri dinleyin. Güzel, komik oyunlar her zaman oyunlar-9 da oynanır. Suskun kalmış sesler olmayın, sesinizi duyurmak için bağırın bir gün biri sizi duyar. Ben bile bazen susmak hiç konuşmak istemiyorum, susmanın da bir erdem olduğunu biliyorum ama ben konuşmam gerekiyorsa konuşurum bir ses vermeyi de bilirim. Bazen uzun sessizlik hiç hayıra değil, kötü haberlerin habercisi olur, bir zamanlar birinin neden siz davranışları ve uzun bir sessizlik ve arkasından dost kazığı yedirmesi, umarım bir gün gelir dost kazığı nasıl yenilir, oyun nasıl yapılır görür o insan. İnsan demeye bile dilim varmıyor bugün ne yaşıyorsam aç gözlü ayı yüzünden, umarım en kısa zaman da belasını tanrıdan bulur, şu dünya da bir dilek tut dese bundan başka bir şey demiyorum, at gözlü insan cezasını bir ömür boyu çeksin, kurtlar sofrasının da kendini kurt sanan o kişi bir gün sofranın yemeği olur. Bir ses beni duyuyorsa..... Allah'ın dan bulsun. Yeni komik oyunlarla beraber olmak için çalışmaya devam, durmak yok yola devam.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Komik Oyunlar buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+