6580
kez oynandı
./5
puan
kategori
Mühendislik Oyunları
11.06.2012
eklendi
Reklam

Tek Gözlü top Resmi :

Tek Gözlü top
Tek Gözlü top Oyunu Oyna
Tek Gözlü top Favorilerine Ekle
Tek Gözlü top Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yeni güzel bir mühendislik oyunu ile oyunlar-9 sizlerle yeniden beraber olmaktan çok mutluyuz. Hiç tek gözlü top olur mu demeyin, oluyormuş yaptığı iş büyük, ben oyunu oynarken oldukça zorlandım, tam bir beceri ve mühendislik oyunu. Oyunun yüklenmesini bekleyin, daha sonra play seçeneği tıklayın, oyuna başlamadan önce level biri seçin,Tek gözlü topumuz dan düz bir çizgi çekin karşıda ki siyah ve yuvarlak olan daireye topu yollayın. Dikkat etmeniz çizgilerin düz olmasıdır. İlk level çok basit, ikinciye geçtiğinizde oyunun zorluğunu görmeye başlayacaksınız. Bazen ne sinir bir oyun diyeceksiniz bunu baştan belirteyim, ilk oynadığımda çok sinir bir oyun dedim, hangi çocuk tek gözlü topu oynar ki? sorusuna kendime sordum , ben inat ettim oyunu çözdüm. Bakalım yer çekime karşı koyan topa sizde karşı koya bilecek misiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Oyunlar 9 takıntı yapan oyuna ve oyunlara çok takar, ben taktım sizde bir takılın oyunlar9 sonuçlar nasıl olacak, çok mu? az mı? zaman geçiriyorsunuz saat tutun, eğer çok oyunlarla çok zaman geçirdiyseniz bilin ki biz en iyi oyunlar-9 sitesi olmuşuzdur. Emek hırsızlarına son vermek istiyorsanız, emeğe saygı gösterin, hırsızlarla bir olmayın. Biz bir site değiliz insanları seven, özellikle çocukları sayan onları mutlu etmek için çok çalışan oyunlar yapan bir sitedir. Yeri gelir sez siz sedasız oyunlar yayınlar, bazende kafa yoran mühendislik kafa isteyen oyunları sunarız. Bazende güncel olaylara karşı duyarsız kalmayız, kafa çalıştırır emek harcar yeni bir oyun yaparız. Gündem ve oyun denildi mi? bizden başka doğru adres yok. Korkak tavuk, uyuyan fil, at gözlü , aç gözlü gibi gündem yaratan oyunlar bizim hayat felsefemizdir. Bizden korkanları değil bize meydan okumak isteyen herkesi oyunlar9 da bekliyoruz. İyi oyunlar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Mühendislik Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+