4864
kez oynandı
./5
puan
kategori
Giydirme Oyunları
06.05.2013
eklendi
Reklam

Yasak Aşk Resmi :

Yasak Aşk
Yasak Aşk Oyunu Oyna
Yasak Aşk Favorilerine Ekle
Yasak Aşk Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yasak bir aşktı onları ki, herkesten gizli saklı yürüyen büyük bir aşktı. Kız ve oğlan sevgilerine ailelerini anlatamamışlar... Neden mi diye merak ettiyseniz, buyurun masalı dinlemeye arkadaşlar. Kız fakir, oğlan zengin dünyanın kanunu davul dengi dengine çalar dediklerinden olmaz dediler, onlar bir birlerini görmeden sevmişlerdi çünkü hayal ettikleri gibi bir anda tanıdılar, okul yollarında değil yaşam sokaklarında gördüler. İlk görüşte aştı, ama yasak olan bir aşın tadını daha bilmeden hep sevdiler. Herkes sever, sevmek ve değer vermek hep güzeldir. Bizde bu güzel çifti kendi dünyanızda baştan aşağı bir tarz yaratın. İyi eğlenceler.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Giydirme Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


kız oyunları , yasak aşk giydirme oyunu , güzel oyunlar , aşk oyunu , çift oyunu oyna ,
Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+