5758
kez oynandı
./5
puan
kategori
Savaş Oyunları
11.06.2012
eklendi
Reklam

Hızlı Katil Askerler Resmi :

Hızlı Katil Askerler
Hızlı Katil Askerler Oyunu Oyna
Hızlı Katil Askerler Favorilerine Ekle
Hızlı Katil Askerler Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun yüklendikten sonra,PLAY seçeneğini tıklayın ilk levellı tıkladıktan sonra ekrana gelen hızlı katil askerlerin nişan alması için mauseyi kullanın. Oyun oynarken dikkat etmeniz gereken askerlerin atışlarını iyi hesaplamanız gerekiyor, atış haklarınızı iyi kullanın. Engelleri de hesaba katarak iyi bir savaş oyunu oynayın. Erkek çocukları asker oyunlarını, savaş oyunlarını oynamayı çok seviyorlar, biz de oyunlar9 olarak yeni savaş oyunlarıyla güncellenmeye devam ediyoruz. Keşke savaşlar hep sanal alemde oyunlarda olsa da kimse ölmese ne güzel bir dünyamız olurdu. Katiller artık çok rahat sokaklar da yaşıyor, bebek katilleri, anne katilleri, asker katilleri, sevgili katiller adı altında bir çok kötü katiller var, her gün onlarla ilgili bir haber tv de yada gazete çıkıyor. En kötüsü de futbol maçlarından sonra oyunu kazandık diyerek bazı seyircilerin sevinçten ateş etmesi ve ölenlerin olması. Katiller artık sokak da değil oyunlarda olsun, en güzel oyunları oynamak için oyunlar-9 da buluşalım çocuklar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Savaş Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+