14969
kez oynandı
./5
puan
kategori
Akvaryum Oyunları
12.06.2012
eklendi
Reklam

Süreli Akvaryum Bakımı Resmi :

Süreli Akvaryum Bakımı
Süreli Akvaryum Bakımı Oyunu Oyna
Süreli Akvaryum Bakımı Favorilerine Ekle
Süreli Akvaryum Bakımı Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun yüklendikten sonra, açılan ekran da ilk çince yazıyı tıklayın. Oyunu fare yardımıyla oynayacaksınız. Süreli Akvaryum oyunun da, balıklarınızı besleyerek büyütebilirsiniz. Balıkların önüne fare yardımıyla yem vermelisiniz,sürekli yem verirseniz balığınız altın vermeye başlıyor. Balıklarınız çok altın vermesini isterseniz, ekranın sol üst kısmında bulunan malzemeleri kullana bilirsiniz. Süreli akvaryum bakımında balıklarınızdan daha çok altın kazana bilirsiniz. Kazandığınız altın paraları kumbaranıza fare yardımıyla atabilirsiniz. Oyunlar9 akvaryum oyunlarıyla güncellenmeye devam ediyor. Balık ve deniz oyunlarının iç içe olması çocukların seveceğini düşündüğümüzden ''oyunlar-9'' her konu da başarılı işleri gündem de tutar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Akvaryum Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
emre (11.06.2015) demiş ki ;
oyun çok güzel

sümeyye (18.02.2015) demiş ki ;
çok güzel be arkadaşım

@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+