5001
kez oynandı
./5
puan
kategori
Zombi Oyunlar
14.06.2012
eklendi
Reklam

Cüce Zombi Zuma Resmi :

Cüce Zombi Zuma
Cüce Zombi Zuma Oyunu Oyna
Cüce Zombi Zuma Favorilerine Ekle
Cüce Zombi Zuma Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Yeniden güzel bir zuma oyunu ile beraberiz, oyunun adı cüce zombi zuma diğer zombi oyunlarında ki gibi oyunu oynamaktasınız. İlk defa oynayan arkadaşlar için kısaca anlatmak istiyorum. Cüce zombi köyünde geçen oyun da amaç yan yana iki, üç tane zombileri yan yana gelecek şekil de nişan alarak yok etmektir. Orta da bulunan deliğe zombileri yaklaştırmadan yok etmeniz gerekmektedir. Oyuna başlarken boşluk tuşuna basarak, Cüce Zombi Zuma oyunu başlaya bilirsiniz. Mause yardımıyla zombilere nişan alıyorsunuz. Kara delik zumaları yutmadan oyunlar-9 çocukları zumaları yutsun. Kötülere ceza vermeyi seviyorsanız en güzel ceza ve zombi oyunları oyunlar9 da bula bilirsiniz. Zombileri bir hayal ürünü sanırdık, artık hayal değiller aramız da kötü huylu zombiler yaşıyor. Yaşarken ölü sayılan insanlar var. Zuma oyunları insana bazı şeyleri de öğretiyor, dikkatli olmazsan biri gelir seni kocaman bir zuma deliğine atar. Hiç farkına bile varmazsınız o girdabın içinde dönüp durursunuz. Dikkatli olun, düşenin dosttu olmazmış, sınırsız güven başınıza bela olmasın. En yeni güzel oyunları oynamak için bizimle oyunlar9 oynar mısınız? Şimdi oyun zamanı herkese başarılar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Zombi Oyunlar buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+