7106
kez oynandı
./5
puan
kategori
Kız Oyunları
15.06.2012
eklendi
Reklam

Güçlü Dadı Baba Resmi :

Güçlü Dadı Baba
Güçlü Dadı Baba Oyunu Oyna
Güçlü Dadı Baba Favorilerine Ekle
Güçlü Dadı Baba Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Güçlü bir babamız olsun, her şeye karşı kızını savunsun, kötülük yapanlara ceza versin, Daima bizi sevsin kollasın isteriz. Yeni kız oyunumuz da baba evde tek başına bebeğe bakacak. Güçlü dadı baba oyunun da amaç oda da bulunan eşyaların sırası ile zil çalması babamızın görevleri süre içinde yapmasıdır. Oyunlar-9 bütün kız babalarının babalar günün en içten sevgiyle kutlar. Benim babam diğer güçlü babaları döver:)))

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Kız Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+