5268
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
07.03.2014
eklendi
Reklam

Kırmızı Başlıklı Kız Kurttan Kaçış Resmi :

Kırmızı Başlıklı Kız Kurttan Kaçış
Kırmızı Başlıklı Kız Kurttan Kaçış Oyunu Oyna
Kırmızı Başlıklı Kız Kurttan Kaçış Favorilerine Ekle
Kırmızı Başlıklı Kız Kurttan Kaçış Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Kırmızı başlıklı kız hikayesini bilmeyen yoktur. Hikayedeki zalim kurdun tek amacı kırmızı başlıklı kızı afiyetle yemektir. Kırmızı başlıklı kız oyunu da tıpkı hikayenin aynısı gibi süregelmektedir. Kurdu gören kızımız çığlık atar ve kaçmaya başlar, kurt da onu kovalamaktadır. Size düşen görev ise kızımızın kaçmasına yardım etmek olacaktır. Yoldaki elmaları toplamanız sizin lehinize olacaktır. İyi eğlence dileklerimizle.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+