3881
kez oynandı
./5
puan
kategori
Kız Oyunları
29.03.2014
eklendi
Reklam

Hazel Amcasının Çiftliğinde Resmi :

Hazel Amcasının Çiftliğinde
Hazel Amcasının Çiftliğinde Oyunu Oyna
Hazel Amcasının Çiftliğinde Favorilerine Ekle
Hazel Amcasının Çiftliğinde Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Hey kızlar, hazel süper bir çiftlikte geziye çıkıyor. Hayvanlar çok bakım yapılacak sürüce çiftlik hayvanları var. Özellikle amcası ondan ineklere, kuzulara, tavuklara bakmasını, beslemesini istiyor. Öğrenmeyi çok seven hazel'e yardım etmek göreviniz. İşler çok olunca süre yetmeye bilir, çok hızlı bir çiftçi olun. Bol eğlenmeler çocuklar.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Kız Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+