3981
kez oynandı
./5
puan
kategori
Beceri Oyunları
21.06.2012
eklendi
Reklam

Turuncu Topu Kaçır Resmi :

Turuncu  Topu Kaçır
Turuncu  Topu Kaçır Oyunu Oyna
Turuncu  Topu Kaçır Favorilerine Ekle
Turuncu  Topu Kaçır Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun yüklendikten sonra, play tuşuna basınız. Turuncu top oyununu fare yardımıyla oynayacaksınız. Güzel bir beceri ve zeka oyunu. Oyunun amacı turuncu topu ve yeşil elmayı yağmur dolusundan kaçırmanız olacaktır. Bunu yapmak için oyunun ekranında size verilen yardımcı objeleri topların etrafını kapatacak şekilde yerleştirmektir. Bu malzemeler bazen bir fıçı, dişli, üçgen bir düzlem veya düz bir çubuk olabilir. Turuncu topu beyaz buluttan saklamak ve diğer bölümlere geçmek oyunun tek amacıdır. Oyunlar-9 yeni beceri oyunlarıyla güncellenmeye devam edecektir. Hadi bakalım portakalı soydum baş ucuna koydum ben bir top oyunu buldum:)))Güzel eğlenceli en yeni oyunları oyunlar9 da oynaya bilirsiniz.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Beceri Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+