4504
kez oynandı
./5
puan
kategori
Savaş Oyunları
21.06.2012
eklendi
Reklam

Yıldız Uzay Savaşları Resmi :

Yıldız Uzay Savaşları
Yıldız Uzay Savaşları Oyunu Oyna
Yıldız Uzay Savaşları Favorilerine Ekle
Yıldız Uzay Savaşları Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Ön Açıklama : Bu Nasıl Oynanır?

  Oyun yüklendikten sonra, Game yazısını tıklayın, Ekrana gelen yıldız uzay savaşı kaptanının yapmasını istediğiniz görevleri tıklayın, oyunu oynamak için boşluk tuşuna basarak yıldız uzay savaşı oyununu oynaya bilirsiniz. Oyunun amacı uzayda ki alanda savaş uçaklarını belli yerlere yerleştirerek, düşmanlara karşı savunma savaşı yapabilirsiniz. Yan taraf da ki uçakları fare yardımıyla tıklayarak yerleştirme işlemlerini yapın. Sağ ve sol alanlarına yerleştirin, en çok nereden ateş ediliyorsa o bölgeye uçaklarınızı yerleştirmeniz çok önemlidir. Yıldız uzay savaşları bir strateji oyunu olarak görmeniz mümkündür. en güzel oyunlar oyunlar-9 da oynanır.

  Sayın ziyaretçiler burada sosyal oyun platformu oluşturmaya çalışmaktayız ve marka tecilli bir siteyiz. İnternet sitemizi desteklemek için lütfen yorumlarınızı olumsuz veya olumlu olarak yazın. Daha kaliteli içerikler ürete bilmek için buna ihtiyacımız var. Anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Aynı kategoriden daha fazla çeşit görmek için Savaş Oyunları buradan kategoriyi gezebilirsiniz.


Yorumlar
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Bütün yorumlar onaylanır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2011 oyunlar9.com.tr
Sitedeki tüm oyunlar yapımcılarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır. ®™ Tescilli marka

Yeni oyun9 sitesi ücretsiz flash ve dcr oyunlardan oluşan bir platformdur. Sitedeki tüm oyunların hakları yapımcılarına aittir. Oyunlar9.com.tr sitesi olarak sürekli güncellenecek olan içeriğimiz de sakıncalı bir içerik yoktur. Her yaş grubuna göre oyun mevcuttur. Bizimle irtibata geçmek için iletişim menüsünden istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. En güzel oyunlar ve oyun oynama platformunu takip için bizi sık sık ziyaret edin.


Blog - Google+